YHTEYS-
TIEDOT

HENKILÖstö

Tiia Komu
Toiminnanjohtaja
tiia.komu@nutu.fi
p. 044 571 5890



Jaana Luostarinen
Toiminnanohjaaja,
työsuojelupäällikkö
jaana.luostarinen@nutu.fi
p. 044 571 5891





NUORISOTILAT

Nuorisotila Posse, Savonlinna
Leevi Laine

Oppisopimusopiskelija, nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaus
leevi.laine@nutu.fi
p. 044 571 5770



Nuorisotila Punkkis, Punkaharju
Pekka Huju

Nuorisotyöntekijä
pekka.huju@nutu.fi
p. 044 956 8948




Nuorisotila Avis,
Kerimäki    
Inka Mustasilta

Nuorisotyöntekijä
inka.mustasilta@nutu.fi 
p. 044 571 5917




TOIMINTATUPA

Merja Peltopuro
Tupaohjaaja
Luottamusmies
merja.peltopuro@nutu.fi
p. 044 571 5919



Outi Rahikainen
Tupaohjaaja
outi.rahikainen@nutu.fi
p. 044 571 5915



  NUTUN TYÖPAJA, SAVONLINNA

Koulutie 2-4, C-rakennus 58200 Kerimäki
Eemeli Lahtinen
Pajavastaava, Työsuojeluvaltuutettu
p. 0445715923
eemeli.lahtinen@nutu.fi

KOSKIPAJA, ENONKOSKI

Enonkoskentie 22 T 58175 Enonkoski
Magnus Mäki
Pajavastaava
koskipaja@nutu.fi
p. 044 571 5895

Ota Yhteyttä

Lähetä meille palautetta alla olevan lomakkeen kautta!